Робоча ширина:5.0 м
Робоча глибина: до 14 см
Кількість дисків: 36 шт
Кількість рядів: 2
Діаметр диска: 568 мм
Рекомендована потужність трактора: від 200 к.с.
Вага 4500 кг
Переваги лущильника БІЗОН:
- Стійка 30х30 квадрат
- Хвилястий турбодиск 568 мм
- Необслуговуваний підшипниковий вузол (FKL Сербія)
- Подвійна пружинна борона за котком
- Коток зі смуги ввігнутої на вальцях
- Можливість роботи за будь-якої погоди та різних рівнів вологості ґрунту;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TERFED |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина обробки | 14 см |
| Ширина захвату | 5 мм |
| Кількість робочих органів | 36 шт. |
| Потреба в потужності трактора | 200 к.с. |
| Максимальна глибина оброблення | 12 см |
| Кількість дисків/зубів | 24 шт. |
| Потужність трактора | 110 к. с. |
| Кількість рядів | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 400 ₴



