Робоча ширина:3.5 м
Робоча глибина: до 14 см
Кількість дисків: 28 шт
Кількість рядів: 2
Діаметр диска: 568 мм
Рекомендована потужність трактора: від 150 к.с.
Вага 1300 кг
Переваги лущильника БІЗОН:
- Стійка 30х30 квадрат
- Хвилястий турбодиск 568 мм
- Необслуговуваний підшипниковий вузол (FKL Сербія)
- Подвійна пружинна борона за котком
- Коток зі смуги ввігнутої на вальцях
- Можливість роботи за будь-якої погоди та різних рівнів вологості ґрунту;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TERFED |
| Страна производитель | Украина |
| Глубина обработки | 14 см |
| Ширина захвата | 3.5 мм |
| Количество рабочих органов | 28 шт |
| Потребность в мощности трактора | 130 л.с. |
| Максимальная глубина обработки | 12 см |
| Количество дисков/зубов | 24 шт. |
| Мощность трактора | 110 к. с. |
| Количество рядов | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 475 200 ₴




