Робоча ширина:2.6 м
Робоча глибина: до 12 см
Кількість дисків: 20шт
Кількість рядів: 2
Діаметр диска: 510 мм
Рекомендована потужність трактора: від 90 к.с.
Маса виробу 1400кг
Переваги лущильника Грифон:
Стійка 14х90мм та диск 510мм. Глибина обробітку до 12 см.
Кріплення диска перед стійкою.
Диск працює на притиск.
Посилений підшипниковий вузол не обслуговується.
Наявна технологія самоочищення дисків, що запобігає забиванню.
Захист дисків та підшипникових вузлів при наїзді на перешкоди.
Пружинна стійка працює у всіх площинах, по перезволожених ґрунтах та з великим вмістом рослинних залишків без забивання та залипання робочих органів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Глубина обработки | 12 см |
| Ширина захвата | 2.6 мм |
| Количество рабочих органов | 20 шт |
| Потребность в мощности трактора | 90 л.с. |
| Максимальная глубина обработки | 12 см |
| Количество дисков/зубов | 20 шт. |
| Мощность трактора | 90 к. с. |
| Количество рядов | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 1400 кг |
Информация для заказа
- Цена: 310 500 ₴




