Робоча ширина:2.1 м
Робоча глибина: до 12 см
Кількість дисків: 18 шт
Кількість рядів: 2
Діаметр диска: 510 мм
Рекомендована потужність трактора: від 60 к.с.
Маса виробу 750кг
Переваги лущильника Грифон:
Стійка 14х90мм та диск 510мм. Глибина обробітку до 12 см.
Кріплення диска перед стійкою.
Диск працює на притиск.
Посилений підшипниковий вузол не обслуговується.
Наявна технологія самоочищення дисків, що запобігає забиванню.
Захист дисків та підшипникових вузлів при наїзді на перешкоди.
Пружинна стійка працює у всіх площинах, по перезволожених ґрунтах та з великим вмістом рослинних залишків без забивання та залипання робочих органів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Глибина обробки | 12 см |
| Ширина захвату | 2.1 мм |
| Кількість робочих органів | 18 шт. |
| Потреба в потужності трактора | 60 к.с. |
| Максимальна глибина оброблення | 12 см |
| Кількість дисків/зубів | 18 шт. |
| Потужність трактора | 60 к. с. |
| Кількість рядів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 750 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 900 ₴



